
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Positions | 3 |
| Connector Type | Retainer |
| Packaging | Bulk |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 1.25 mm |
Stock: 1112
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04318
Ext.Price$0.04318
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04318 | $0.04318 |
| 10 | $0.02159 | $0.21590 |
| 50 | $0.01661 | $0.83050 |
| 100 | $0.01480 | $1.48000 |
| 500 | $0.01319 | $6.59500 |
| 1000 | $0.01183 | $11.83000 |
| 3000 | $0.01061 | $31.83000 |
| 5000 | $0.00951 | $47.55000 |
| 10000 | $0.00898 | $89.80000 |
| 30000 | $0.00848 | $254.40000 |
| 50000 | $0.00802 | $401.00000 |
